Sprawdź konkurs!
/ My i media

Na tej stronie znajdziesz kilka przykładów naszej - w szczególności Tatiany - pracy przed kamerą. Dlatego jeśli potrzebujesz osób zajmujących się zdrowym odżywianiem do wypromowania czegoś związanego ze zdrowiem czy zdrowych produktów, to jesteśmy otwarci na współpracę i mamy w tym doświadczenie.

 

 

Screen & Sound Fest. 2017, Roman Przylipiak - Far Beyond The Heliopause Nominacja do Grand Prix - Super Kreator w ramach V edycji Screen & Sound Fest. 2017 Muzyka: Dariusz Mazurowski - Far Beyond The Heliopause. Tatiana jako mama.

Michał Radziejewski - "Niekulturalny świat" I miejsce w Konkursie na spot Legalnej Kultury na 43. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.Tatiana.

Jesteśmy, jeśli pamiętasz Spot przygotowany z okazji 74. rocznicy Powstania Warszawskiego. Przypomina o obecności bohaterów – Powstańców Warszawskich, wśród nas. Inicjator: Muzeum Powstania Warszawskiego Reżyser: Przemysław Stański. Tatiana i Dobrawa w tle.

Każde ubranie ma swoją historię... Spot reklamowy ukazujący historię koszulki znanego piłkarza ręcznego, członka Reprezentacji Polski w Piłce Ręcznej, na co dzień grającego w barwach Klubu Sportowego VIVE Tauron Kielce – Karola Bieleckiego. Scenariusz w prosty sposób opowiada o codzienności, której naturalną częścią są noszone ubrania. Wskazuje również, że za każdym z nich stoją ludzkie historie, momenty wzruszeń, porażki, chwile radości i smutku. Ksawery jako jedno- i dwuletni Karol Bielecki.

Tatiana i Michał.

Konrad w "Rodzince PL".

Na planie spotu "Jesteśmy, jeśli pamiętasz".

Ksawery

Jestem dietetyczką, autorką tego bloga, żoną i mamą trójki dzieci. Moje zainteresowanie dietetyką zaczęło się ponad 10 lat temu, kiedy poprzez zmianę diety opanowałam alergię u dzieci.

W międzyczasie zrobiłam dyplom dietetyczki, aby jeszcze skuteczniej i zgodnie ze sztuką wykorzystywać naturalne metody w dobieraniu idealnej diety i wspomaganiu regeneracji organizmu.

 

Jestem twórcą podcastu Więcej Niż Zdrowe Odżywianie i współautorem tego bloga.

Kilka lat temu zmiana sposobu odżywiania umożliwiła mi skuteczne zrzucenie wagi, co było początkiem mojej przygody z dietetyką. W podcaście wspólnie z praktykami medycyny naturalnej i akademickiej zgłębiamy najlepsze praktyki holistycznego podejścia do zdrowego stylu życia.

Kontakt z nami:
tatiana@wiecejnizzdroweodzywianie.pl
michal@wiecejnizzdroweodzywianie.pl

 

Więcej Niż Zdrowe Odżywianie