Sprawdź konkurs!
/ O nas

Witaj na naszym blogu!

 

To blog hobbystyczny o zdrowym trybie życia. Znajdziesz tu informacje o wpływie zdrowego odżywiania na Twoje samopoczucie, zdrowie i witalność. Oprócz teorii będzie również dużo praktyki - konkretne przepisy na zdrowe jedzenie, wywiady z zapraszanymi specjalistami (podcasty), sprawdzone przykłady z życia wzięte – mnóstwo praktycznych wskazówek!

Wiedzę i doświadczenie dotyczące zdrowego odżywiania i trybu życia sukcesywnie zdobywaliśmy i weryfikowaliśmy latami. Było to spowodowane przede wszystkim pewną historią, o której dowiesz się z nagrania wideo zamieszczonego po lewej stronie.

Zgłębiliśmy tony publikacji poszukując najlepszych sposobów rozwiązania tego problemu dochodząc do zdrowego odżywiania całej rodziny.

Prezentacja Michała o dronach Uwaga to jest długie (około 20 minut), ogląda się najlepiej przy kubku ulubionej herbaty.

Kontakt z nami:
tatiana@wiecejnizzdroweodzywianie.pl
michal@wiecejnizzdroweodzywianie.pl

 

 

Jesteśmy rodziną dbającą o świadomy i zdrowy tryb życia co, pomogło naszemu dziecku wyjść z alergii - dziś czuje się zdrowy i witalny. Pomysłami naszymi, oraz specjalistów, których zapraszamy chcemy dzielić się z Tobą.

Wszystkie potrawy zamieszczane na blogu gotujemy oczywiście samodzielnie, jak również samodzielnie wykonujemy ich zdjęcia.

Zapraszamy do czytania i komentowania wpisów, komentarze będą inspiracją dla nas, aby zgłębić kolejną dziedzinę, przetestować ciekawy przepis, wymieniać się informacjami, dyskutować.

Jeżeli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych wpisach na blogu, zapisz się na NewsLetter w okienku po lewej stronie.

podpisy_strzalka

Więcej Niż Zdrowe Odżywianie