Sprawdź konkurs!
/ O nas_stare

Wiedzę i doświadczenie dotyczące wpływu odżywiania i trybu życia na zdrowie sukcesywnie zdobywaliśmy i weryfikowaliśmy latami.

 
Było to spowodowane coraz większą świadomością wpływu tego CO i JAK jemy na nasze samopoczucie i przyszłe zdrowie, ale nie tylko… Jedno z naszych dzieci ma, a właściwe miało alergię pokarmową.
 

Zgłębiliśmy tony publikacji poszukując najlepszych sposobów na karmienie naszego alergika. Posiedliśmy znaczącą wiedzę o tajnikach E i innych specyfikach, które mogą mieć negatywny wpływ na organizm. W ten sposób doszliśmy do zdrowego odżywiania całej rodziny. Po pewnym czasie okazało się, że CO i JAK mówimy spotyka się z dobrym odbiorem naszego najbliższego otoczenia.

Jedna z koleżanek zasugerowała nam…

abyśmy napisali książkę z przepisami. Kilka innych osób zasugerowało, abyśmy otworzyli restaurację, bo lubią u nas jeść. Fajne pomysły, jednak nie do końca odpowiadały naszemu, którym było napisanie książki kucharskiej ze sprawdzonymi potrawami dla naszej rodziny i przy okazji znajomych, aby można ją było na bieżąco aktualizować o nowe pomysły.

Szukaliśmy formy umożliwiającej na sięganie po pomysły na każdy dzień, aby nie trzeba było zastanawiać się: “Co zrobić dziś na obiad” – dla nas i dla znajomych. Tak dojrzeliśmy do założenia tego bloga. Pozwoli on i Tobie na skorzystanie z naszych doświadczeń.

Wszystkie przepisy prezentowane na blogu są przez nas przetestowane i często goszczą na naszym stole. Gotujemy je oczywiście samodzielnie, jak również samodzielnie wykonujemy zdjęcia potraw, które są tu zamieszczone.

Mamy nadzieję, że treści umieszczane na naszym blogu zachęcą Ciebie i innych czytelników do pozostawiania komentarzy, które wzbogacą jego zawartość. Chcielibyśmy stworzyć wokół bloga społeczność, wspierającą się w trudach i dzielącą sukcesami związanymi z prowadzeniem zdrowego trybu życia – tacy blogowi znajomi :-)

Komentarze będą inspiracją dla nas, aby zgłębić kolejną dziedzinę, przetestować ciekawy przepis, wymieniać się informacjami, dyskutować.

Najważniejsze jest jednak to, że z tego co wspólnie stworzymy, będą mogli skorzystać kolejni czytelnicy.

Zapraszamy do czytania i komentowania naszego bloga.

Tatiana i Michał

 

Kontakt email:

tatiana@wiecejnizzdroweodzywianie.pl

michal@wiecejnizzdroweodzywianie.pl

Więcej Niż Zdrowe Odżywianie