Sprawdź konkurs!
/ Podcast / WNZO 009: Storytelling – jak porywać za sobą tłumy?

WNZO 009: Storytelling – jak porywać za sobą tłumy?

logo_Krzysiek_podcast_200pcx
Michał Jaworski on 16 lutego 2015 - 06:00 in Podcast, Zdrowe odżywianie, Dieta

Jedną z zalet pracy w korporacji jest dostęp do szkoleń i innych materiałów wspierających rozwój. Mając w perspektywie ważne spotkanie z zespołem poszedłem na szkolenie dotyczące wystąpień publicznych –  już na samym początku tego szkolenia zostałem “przetasowany”.

Prowadzący był niesamowity, zaczął ciekawą historią, której puenta płynnie i dosadnie przeprowadziła nas do treści prezentacji. Zarówno ja, jak i pozostali uczestnicy słuchaliśmy z uwagą, przerywając od czasu do czasu salwami gromkiego śmiechu.

Pod koniec szkolenia był konkurs, w którym można było wygrać książkę autorstwa Marka Stączka – prowadzącego prezentację. Trzeba było powiedzieć jakie były dwa pierwsze zdania Marka na tej prezentacji. Zgadnij kto wygrał?

Wygrałem książkę, ale to tylko początek. Dzięki uczestnictwu w tym szkoleniu wygrałem możliwość osobistego poznania Marka i zaproponowania mu nagrania podcastu, którego za chwilę będziesz mógł wysłuchać.

Jak to możliwe, że Markowi udało się utrzymać uwagę przez blisko dwie godziny? Jak to możliwe, że z tej prezentacji zapamiętałem prawie każde słowo?

Z tego odcinka podcastu dowiesz się:storytelling_ksiazka

 • Co to jest storytelling?
 • Dlaczego jedni mówcy porywają publiczność, a inni usypiają?
 • Jakimi cechami charakteryzuje się dobra historia?
 • Co dzięki używaniu storytellingu możesz osiągnąć?
 • Jak uczyć się i praktykować storytelling?
 • Na koniec praktyczne wskazówki, jak przygotować się do swojego pierwszego wystąpienia z użyciem storytellingu.

 

Jak mogę słuchać podcastu?

Oceń mój podcast

Jeżeli już masz konto na platformie  iTunes to ocena zajmie Ci to tylko chwilkę, mi natomiast pozwoli trafić do większego grona odbiorców, mogących być zainteresowanych tą tematyką. Jeżeli nie masz tam jeszcze konta, załóż – zajmie Ci to dwie minuty, zyskasz wtedy dostęp do wielu innych wartościowych materiałów.

-> Oceń podcast “Więcej Niż Zdrowe Odżywianie” na iTunes

PS. Jak już założysz konto na  iTune, pamiętaj proszę o ocenie mojego podcastu 🙂

Notatki do tego odcinka podcastu:

UWAGA: Powyższą książkę napisaną przez Sławka Stączka przeczytałem i z czystym sumieniem mogę ją polecić. Jeżeli zdecydujesz się na jej zakup korzystając z linka z notatek otrzymam wynagrodzenie od sklepu za polecenie tej książki. Dla Ciebie nie wiąże się to z żadnym dodatkowym kosztem.

Jeżeli się zdecydujesz na taki zakup to serdecznie Ci z to dziękuję 🙂

A może Ty również masz jakieś doświadczenia bądź pytania związane z używaniem storytellingu? Napisz o nich koniecznie – pozostaw komentarz pod tym wpisem. Może Twoje doświadczenia pomogą innej osobie albo będą inspiracją do nagrania kolejnego odcinka o tej tematyce.

 

1 SKOMENTUJ

Wyślij swoją wiadomość

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1 Komentarze
 • 23 lutego 2015

  Rewelacyjny wywiad, fajnie poprowadzony. Gorąco polecam innym. Już wprowadziłam porady do pisania bloga 🙂 Dzięki Michał. Pozdrawiam

  Kasia
  Odpowiedz

Darmowy Bonus!

Zapisz się na News Letter i odbierz DARMOWEGO eBooka z najpopularniejszymi wpisami z bloga!

Nikomu nie będziemy udostępniać Twojego adresu email.